Predaj > Rekreačné
 LokalitaCena 
Filter:
« Späť 1 - 5 / 5 Vpred »
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS
ID: 040123

Záhradná chata Žilina - Považský Chlmec

Chata v záhradkárskej osade Považský Chlmec je situovaná pod lesom, s pekným výhľadom. Na spodnom podlaží je letná kuchyňa, menšia kúpeľňa s WC a kôlňa. Na poschodí je spoločenská miestnosť s kuchyňou, kúpeľňa a izba. Ďalšia izba je prístupná po drevených schodoch v podkroví. Pozemok je svahovitý, upravený terasami, vonkajšie sedenie s krbom.
Cena: 39 000,00 EUR
ID: 990132

Chata Kysucké Nové Mesto - Povina

Novostavba rekreačnej chaty s pekným výhľadom na okolie. 1.NP: obývačka spojená s kuchynkou a výstupom na terasu, kúpeľňa s WC. V podkroví je spálňa. Kúrenie je na pevné palivo resp. elektrické, voda z rezervára, kanalizácia - žumpa. Chata je podpivničená. Prístup autom ku chate po nespevnenej ceste.
Cena: 49 000,00 EUR
ID: 040093

Chalupy Kysuce

Dve štýlové chalupy (murovaná a drevostavba s murovanými základmi) v krásnom prostredí Kysúc, ideálne na rekreačné využitie. Každá chalupa má vlastnú kuchyňu, kúpeľňu s WC a jednu obytnú miestnosť. Povala je neobývaná. Strecha je plechová s novým náterom. Prístup celoročne udržiavanou obecnou cestou. Napojené na elektriku, plyn a obecný vodovod.
Cena: 62 800,00 EUR
ID: 990082

Chata Žilina - Zádubnie

Chata typu Alpina v chatovej oblasti s pozemkom v OV. Prízemie: 3x izba, kotolňa, tech.miestnosť, WC, kúpeľňa. 1.poschodie: zastrešená terasa, obývačka s jedálňou, kuchyňa so špajzou, 1x izba, kúpeľňa s WC. 2. poschodie: 3x izba. Na pozemku je garáž a kôlňa. Kúrenie ústredné na pevné palivo aj elektrické, 2x krb. Chata je využiteľná celoročne.
Cena: 121 000,00 EUR
ID: 030003

Rekreačná chata Kunerad

Rekreačná chata v príjemnom lesnom prostredí v chatovej oblasti v Kunerade. K dispozícii sú tri izby, kuchyňa, špajza, soc.zázemie, garáž. V blízkosti kúpaliská a golf.ihriská Raj. Teplice, Rajec, lyž. strediská Kunerad, Čičmany, turistika - NP Malá Fatra.
Cena: 55 000,00 EUR
« Späť 1 - 5 / 5 Vpred »