Predaj > Rekreačné
 LokalitaCena 
Filter:
« Späť 1 - 5 / 6 Vpred »
ID: 990132

Chata Kysucké Nové Mesto - Povina

Novostavba rekreačnej chaty s pekným výhľadom na okolie. 1.NP: obývačka spojená s kuchynkou a výstupom na terasu, kúpeľňa s WC. V podkroví je spálňa. Kúrenie je na pevné palivo resp. elektrické, voda z rezervára, kanalizácia - žumpa. Chata je podpivničená. Prístup autom ku chate po nespevnenej ceste.
Cena: 49 000,00 EUR
ID: 040095

Rekreačná chata Kunerad

Rekreačná chata sa nachádza v tichom lesnom prostredí v chatovej oblasti Kunerad. Chata je čiastočne zrekonštruovaná. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, kuchyňa a obývacia miestnosť. Na poschodí sú dve obytné izby. Vykurovanie elektrické a pevným palivom (krb + piecka). Pozemok je v dlhoročnom nájme od urbariátu.
Cena: 39 000,00 EUR
ID: 040093

Chalupy Kysuce

Dve štýlové chalupy (murovaná a drevostavba s murovanými základmi) v krásnom prostredí Kysúc, ideálne na rekreačné využitie. Každá chalupa má vlastnú kuchyňu, kúpeľňu s WC a jednu obytnú miestnosť. Povala je neobývaná. Strecha je plechová s novým náterom. Prístup celoročne udržiavanou obecnou cestou. Napojené na elektriku, plyn a obecný vodovod.
Cena: 62 800,00 EUR
ID: 990082

Chata Žilina - Zádubnie

Chata typu Alpina v chatovej oblasti s pozemkom v OV. Prízemie: 3x izba, kotolňa, tech.miestnosť, WC, kúpeľňa. 1.poschodie: zastrešená terasa, obývačka s jedálňou, kuchyňa so špajzou, 1x izba, kúpeľňa s WC. 2. poschodie: 3x izba. Na pozemku je garáž a kôlňa. Kúrenie ústredné na pevné palivo aj elektrické, 2x krb. Chata je využiteľná celoročne.
Cena: 121 000,00 EUR
ID: 990071

Chata Žilina - Rajecká Lesná

Rekreačná chata v blízkosti lyžiarskeho vleku. 1.NP: spoločenská miestnosť s krbom, sklad. 2.NP: chodba, kuchyňa prepojená s obývačkou s výstupom na balkón, kúpeľňa s WC. Podkrovie: 2x spálňa. Interiér chaty je po rekonštrukcii. Chata má vlastný rezervár na pitnú vodu, kanalizácia žumpa, kúrenie elektrické a krbom. Pozemok je v osobnom vlastníctve.
Cena: 85 000,00 EUR
« Späť 1 - 5 / 6 Vpred »