Predaj > Rekreačné
 LokalitaCena 
Filter:
« Späť 1 - 5 / 6 Vpred »
VYHĽADÁVANÁ LOKALITA
ID: 040128

Polyfunkčný objekt na rekreáciu alebo bývanie

Polyfunkčný objekt sa nachádza v turisticky atraktívnej lokalite Terchová. Objekt bol prevádzkovaný ako penzión. K dispozícii sú 3 samostatné izby s vlastnou kúpeľňou a WC, spoločná kuchynka, veľká spoločenská miestnosť a technické zázemie. Objekt je možné využívať ako ubytovacie zariadenie alebo na trvalé bývanie. Parkovanie pre 3 autá.
Cena: Info v RK
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS
ID: 040124

Záhradná chata Žilina - Lietavská Lúčka

Ponúkame na predaj hrubú stavbu záhradnej chaty v lokalite Žilina - Lietavská Lúčka. Stavba je murovaná z tehlových blokov, čiastočne podpivničená, strecha je pokrytá kanadským šindlom. V cene je materiál na dokončenie chaty - okná, dvere atď. Elektrika a úžitková voda sú na pozemku. Celková výmera pozemku je 462m2. Dostupnosť autom až ku chate.
Cena: 30 000,00 EUR
REZERVOVANÉ
ID: 990168

Záhradná chatka Žilina - Lietavská Lúčka

Novostavba murovanej a zateplenej chatky v nadštandardnom prevedení s pozemkom 375 m2 v OV. Chatka má spoločenskú miestnosť, spálňu, terasu. V suteréne je WC, sprchovací kút, 2x pivnica. Do chatky je privedená elektrika. Voda na pozemku je úžitková. Kúrenie - stavaná pec. Varenie je na plynovú bombu. Na pozemku je skleník. Veľmi pekná záhrada!
Cena: Info v RK
REZERVOVANÉ
ID: 990132

Chata Kysucké Nové Mesto - Povina

Novostavba rekreačnej chaty s pekným výhľadom na okolie. 1.NP: obývačka spojená s kuchynkou a výstupom na terasu, kúpeľňa s WC. V podkroví je spálňa. Kúrenie je na pevné palivo resp. elektrické, voda z rezervára, kanalizácia - žumpa. Chata je podpivničená. Prístup autom ku chate po nespevnenej ceste.
Cena: Info v RK
ID: 990082

Chata Žilina - Zádubnie

Chata typu Alpina v chatovej oblasti s pozemkom v OV. Prízemie: 3x izba, kotolňa, tech.miestnosť, WC, kúpeľňa. 1.poschodie: zastrešená terasa, obývačka s jedálňou, kuchyňa so špajzou, 1x izba, kúpeľňa s WC. 2. poschodie: 3x izba. Na pozemku je garáž a kôlňa. Kúrenie ústredné na pevné palivo aj elektrické, 2x krb. Chata je využiteľná celoročne.
Cena: 121 000,00 EUR
« Späť 1 - 5 / 6 Vpred »