Predaj > Rekreačné
 LokalitaCena 
Filter:
« Späť 1 - 5 / 5 Vpred »
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS
ID: 040131

Chata Veľké Ostré

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska Veľké Ostré. Chata je drevená s murovanými základmi, čiastočne podpivničená, strecha je pokrytá šindľom. Na spodnom podlaží sa nachádza vstupná predsieň, spoločenská miestnosť s krbom, kuchyňa, kúpeľňa a WC. V podkroví sú dve izby s kapacitou 8 lôžok. Pozemok je v správe urbáru
Cena: 52 900,00 EUR
VYHĽADÁVANÁ LOKALITA
ID: 040128

Polyfunkčný objekt na rekreáciu alebo bývanie

Polyfunkčný objekt sa nachádza v turisticky atraktívnej lokalite Terchová. Objekt bol prevádzkovaný ako penzión. K dispozícii sú 3 samostatné izby s vlastnou kúpeľňou a WC, spoločná kuchynka, veľká spoločenská miestnosť a technické zázemie. Objekt je možné využívať ako ubytovacie zariadenie alebo na trvalé bývanie. Parkovanie pre 3 autá.
Cena: Info v RK
REZERVOVANÉ
ID: 040124

Záhradná chata Žilina - Lietavská Lúčka

Ponúkame na predaj hrubú stavbu záhradnej chaty v lokalite Žilina - Lietavská Lúčka. Stavba je murovaná z tehlových blokov, čiastočne podpivničená, strecha je pokrytá kanadským šindlom. V cene je materiál na dokončenie chaty - okná, dvere atď. Elektrika a úžitková voda sú na pozemku. Celková výmera pozemku je 462m2. Dostupnosť autom až ku chate.
Cena: 30 000,00 EUR
ID: 990082

Chata Žilina - Zádubnie

Chata typu Alpina v chatovej oblasti s pozemkom v OV. Prízemie: 3x izba, kotolňa, tech.miestnosť, WC, kúpeľňa. 1.poschodie: zastrešená terasa, obývačka s jedálňou, kuchyňa so špajzou, 1x izba, kúpeľňa s WC. 2. poschodie: 3x izba. Na pozemku je garáž a kôlňa. Kúrenie ústredné na pevné palivo aj elektrické, 2x krb. Chata je využiteľná celoročne.
Cena: 125 000,00 EUR
ID: 030003

Rekreačná chata Kunerad

Rekreačná chata v príjemnom lesnom prostredí v chatovej oblasti v Kunerade. K dispozícii sú tri izby, kuchyňa, špajza, soc.zázemie, garáž. V blízkosti kúpaliská a golf.ihriská Raj. Teplice, Rajec, lyž. strediská Kunerad, Čičmany, turistika - NP Malá Fatra.
Cena: 55 000,00 EUR
« Späť 1 - 5 / 5 Vpred »