O NÁS

Spoločnosť X - REAL, s.r.o. vznikla a vstúpila na trh v roku 2007. Naša činnosť je zameraná na obchodovanie s nehnuteľnosťami v Žiline a blízkom okolí., pričom dôraz spoločnosť kladie najmä na kvalitu poskytovaných služieb. Know - how spoločnosti tvoria odbornosť, znalosť regiónu a individuálny prístup k zákaznikovi. V oblasti sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností poskytujeme komplexný servis. Prioritou je pre nás spokojnosť zákazníka. Náš tím tvoria makléri, ktorí vám ochotne poradia a pomôžu naplniť vaše predstavy v oblasti realít a bývania.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti X-REAL, s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 383/1997 Zb. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďaľšie informácie a náležitosti webu.

Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti X-REAL, s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.

Spoločnosť X-REAL, s.r.o. nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek vzniknuté priame, nepriame, súvisiace alebo následné škody, straty, resp. iné výdavky spojené s nepovoleným použitím časti alebo celého obsahu tohto webu.